fbpx

Projekty

Wybierz rok aby wyświetlić informacje o projektach


„Maków Mazowiecki dla Niepodległej”

Projekt promujący postawy patriotyczne i pozytywne wzorce obywatelskie oraz budowanie więzi
społecznych w regionie Miasta Makowa Mazowieckiego poprzez upowszechnianie wiedzy historycznej dotyczącej odzyskania przez Rzeczpospolitą Polskę Niepodległości w 1918 roku.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

 


„Malowane Lato z Literaturą w tle”

Projekt animacyjno – edukacyjny organizowany od kilku lat w małych miejscowościach i wsiach na terenie województwa mazowieckiego. W 2017 roku projekt nawiązywał do literatury. Dzieci i młodzież stworzyły prace plastyczne w czasie warsztatów, czerpią inspiracje z literatury.

Finał Malowanego Lata zrealizowany był w połączeniu ze spotkaniem w ramach projektu Chrzęsne  literackie serce Mazowsza. Pałac w Chrzęsnem gościł laureatów na fantastycznym spotkaniu z twórczością Joanny Olech, z wykształcenia graficzką, autorką książek dla dzieci  i młodzieży, ale także artykułów o literaturze dziecięcej.

Fragmenty książek Joanny Olech czytał Jarosław Boberek aktor filmowy, teatralny i dubbingowy.

Gościem specjalnym był również artysta Józef Wilkoń i jego wystawa rzeźb Don Kichot i ilustracje do Pana Tadeusza.

 W Pałacu w Chrzęsnem nie zabrakło również wystawy wyjątkowych prac dziecięcych w tym naszych laureatów i uczestników wakacyjnego projektu.


 

Program Infrastruktura Domów Kultury 2017

Projekt inwestycyjny Remont i modernizacja pomieszczeń Miejskiego Domu Kultury etap II

 

    Remont i modernizacja pomieszczeń MDK etap II zakończył się 15 września. Uroczyste otwarcie i poświecenie odbyło się 5 października. Inwestycja dofinansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu – Infrastruktura domów kultury 2017 przy współfinansowaniu Urzędu Miejskiego w Makowie Mazowieckim.

Prace remontowe i modernizacja pomieszczeń MDK etap II zbliżają się ku końcowi. Inwestycja dofinansowana jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu – Infrastruktura domów kultury 2017 przy współfinansowaniu Urzędu Miejskiego w Makowie Mazowieckim.

 

 

Postępują prace remontowe i modernizacja pomieszczeń MDK etap II. Inwestycja dofinansowana jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Infrastruktura domów kultury 2017 przy współfinansowaniu Urzędu Miejskiego w Makowie Mazowieckim.

W Miejskim Domu Kultury trwa remont i modernizacja pomieszczeń MDK etap II. Inwestycja dofinansowana jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu – Infrastruktura domów kultury 2017 przy współfinansowaniu Urzędu Miejskiego w Makowie Mazowieckim.

 W Miejskim Domu Kultury rozpoczyna się remont i modernizacja pomieszczeń MDK etap II. Inwestycja dofinansowana jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu – Infrastruktura domów kultury 2017
przy współfinansowaniu Urzędu Miejskiego w Makowie Mazowieckim.

 


Powrót
Skip to content