X Międzynarodowy Konkurs Poetycki O Wstęgę Orzyca realizowany w partnerstwie z TOWARZYSTWEM Miłośników Ziemi Makowskiej, dofinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki i Starostwa Makowskiego.

Magiczny Świat Teatru Lalek, projekt dofinansowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży oraz Polsko-Amerykańską Fundację Wolności w ramach ogólnopolskiego programu RÓWNAĆ SZANSE. Warsztaty teatralno scenograficzne, spektakl plenerowy Alter Ego stworzony przez młodzież.

Maluj na legalu, projekt realizowany w partnerstwie z Miejskim Domem Kultury przez Młodzieżową Grupą TŁO w ramach programu Dobre Pomysły 5, finansowany przez Fundację J&S Pro Bono Polonia i Polską Fundację Dzieci i Młodzieży. Warsztaty graffiti.

INSPIRACJE – Warsztaty Teatru Ruchu INSPIRACJE, działanie sfinansowane i zrealizowane przez Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki.