fbpx

Sztuka jest Kobietą

27 listopada, 2017

Marianna Jastrzębowska po raz kolejny zaprosiła mieszkańców Makowa na widowisko słowno-muzyczne w swojej reżyserii. Jak zwykle publiczność nie zawiodła ? sala widowiskowa domu kultury wypełniona była po brzegi.

Tym razem przedmiotem swojego widowiska pani Marianna uczyniła kobietę, miłość i sztukę. Przedstawienie zatytułowane ?Sztuka jest kobietą? odbyło się w niedzielny wieczór 26 listopada. Do udziału w nim reżyserka zaprosiła młodzież, dzieci i dorosłych. Obrazami, wierszami i piosenkami artyści opowiadali o kobietach, miłości i ich związkach ze sztuką. W sposób żartobliwy i całkiem na poważnie. Ozdobą widowiska była para tańca towarzyskiego Maja Tomaszewska i Paweł Postek.

W przedstawieniu udział wzięli: Hubert Sawicki, Bartosz Wysocki, Karolina Barańska, Katarzyna Niksińska, Marta Goss, Julka Krupińska, Danuta Rolińska, Jolanta Włoczkowska, Piotr Ślaski, Kacper Jakub Nowicki, Anna Winiarek, Włodzimierz Żegliński, Zbigniew Nowicki, Oliwia Iwanowska, Paweł Moczulak, Łukasz Olender oraz sama pani reżyser Marianna Jastrzębowska.

 

Powrót
Skip to content