Dzień Matki w wykonaniu Klubu Seniora MAKOWIANKA

28 maja, 2014

Dnia 26.05.2014r. w Miejskim Domu Kultury odbył się program z okazji Dnia Matki, przygotowany przez Klub Seniora Makowianka

Przedstawienie zaczęło się od zaprezentowania wzruszających wierszy i piosenek  dedykowanym wszystkim mamom, zaś drugą część stworzył zobrazowany obrzęd Zrękowin.

Publiczność była zachwycona występem , który na zmianę przeplatały łzy wzruszenia i humor. Scenariusz opracowała liderka zespołu Pani Jadwiga Wyrzykowska, a oprawę muzyczną zajął się Pan Jan Milewski.

Makowianka wystawiła już niejeden występ na deskach Miejskiego Domu Kultury, który za każdym razem spotkał się z wielkim zachwytem widowni.

Zapraszamy na wszystkie kolejne występy przygotowane przez tę grupę. Liczymy na Państwa obecność!