XII Zaduszki Muzyczne za nami!

8 listopada, 2022

XII Zaduszki Muzyczne za nami!

To były niezwykłe chwile pełne emocji i wzruszeń. Nadal nie możemy uwierzyć, że w sobotę zagraliśmy ostatni koncert XII edycji Zaduszek Muzycznych. Kolejny raz oddaliśmy hołd artystom, którzy odeszli, lecz będą żyć, dopóki żyje ich twórczość…

Tegoroczne koncerty Zaduszkowe obejrzało ponad 1000 osób! Wspaniała publiczność wypełniła sale koncertowe w Makowie, Pułtusku i Ciechanowie do ostatniego miejsca. Dziękujemy Wam bardzo, że kolejny raz doceniliście miesiące naszej – nie zawsze lekkiej – pracy.

Zaduszki Muzyczne to nasz wspólny sukces! Połączenie idei, pasji i miłości do muzyki.

FOT. XII ZADUSZKI MUZYCZNE – MAKÓW MAZOWIECKI
XII ZADUSZKI MUZYCZNE

Pięknie dziękujemy Miejskie Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku – Pani Dyrektor Izabeli Sosnowicz-Ptak i całej ekipie za współorganizację koncertu w Pułtusku. Miło było ponownie u Was gościć! Za zaufanie i wiarę w nasz projekt dziękujemy także Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio – Pani Dyrektor Jolancie Szymańczyk, Łukaszowi Jakubiakowi i reszcie kulturalnej ekipy. Za gościnę i możliwość zagrania koncertu w hali sportowo-widowiskowej im. Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie podziękowania dla Pani Renaty Kwiatkowskiej i pracowników. To dzięki Wam mogliśmy zadebiutować z Zaduszkami w Ciechanowie! Było pięknie. Z wielką przyjemnością wrócimy za rok!

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych przyjaciół (lista poniżej), bez których organizacja XII Zaduszek Muzycznych nie byłaby możliwa. Wielkie <3 dla Was, za wasze wsparcie, dzięki któremu Kultura łączy pokolenia!

Centrobud Maków Mazowiecki – Państwo Marta i Rafał Modzelewscy

Emovies ᴸᶥᵛᵉ ᵛᶥᵈᵉᵒ – Pan Adam Gewartowski

Gospoda Pazibroda – Pani Joanna Chrzanowska

– Grupa Polmlek

NETbis Internet Maków Mazowiecki – Pan Jacek Brzostek

– Jol-Trans Usługi Transportowe – Państwo Jolanta i Adam Jelińscy

– P.H.U. MARKO – Pan Marek Rogalski

– Pan Paweł Zmorzyński

– Państwo Marek i Elżbieta Dobrzyńscy

– Poż-Bis – Pan Cezary Kołodziejski

– Pizzeria Santorini – Pan Michał Kobyliński

– Spółdzielnia Mieszkaniowa Jubilatka – Pani Katarzyna Ciesielska

– Zakład Usług Elektrycznych „ELEKTRYK” – Pan Przemysław Kołodziejski

A oto osoby, które zupełnie non profit poświęciły ogrom swojego czasu aby dla Państwa wystąpić:

Adam Witold Bochenek – perkusja/DTX

Agnieszka Gurniak – wokal/chórki

Ania Rutkowska – wokal/chórki

Arek Otłowski – wokal/klawisze/gitara akustyczna/bas

Jakub Stańczuk – wokal/chórki

Kacper Nowicki – wokal/perkusja

Karolina Fabisiak – wokal/skrzypce

Maciej Komorowski – wokal/gitara elektryczna i akustyczna

Martyna Bobowska – wokal/chórki

Marysia Fabisiak – wiolonczela

Michał Gębarowski – gitara elektryczna/bas

Oliwia Iwanowska – wokal/chórki

Patrycja Rogalska – wokal/bas/chórki

Patryk Groszyk – gitara elektryczna

Szymon Fabisiak – wokal/bas

Szymon Żmijewski – wokal/klawisze/gitara akustyczna

Zbyszek Nowicki – wokal/gitara akustyczna/perkusja

Ponadto w organizację tegorocznych koncertów zaangażowani byli:

DŹWIĘK – MM-Audio: Marek Dzieżyk, Mateusz Dzieżyk, Marek Tyc, Patryk Butler, Łukasz Faliński, Paweł Walewacz

ŚWIATŁO – Na Lajcie: Dawid Bartnicki, Szymon Bartnicki, Michał Grzegorczyk

LEKTOR – Anna Winiarek

STAGE MANAGEMENT – Marcin Ciak

OBSŁUGA WIZUALIZACJI – Krystian Bojarski

XII Zaduszki Muzyczne zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Małe Księstwo Makowskie w partnerstwie z Miejskim Domem Kultury w Makowie Mazowieckim, Miejskim Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku oraz Ciechanowskim Ośrodkiem Edukacji Kulturalnej STUDIO.

Zadanie publiczne pn. Zaduszki Muzyczne 2022 dofinansowane zostało ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

#Mazowszepomaga #programywspacia #solidarnośćmazowiecka

Do zobaczenia na XIII Zaduszkach Muzycznych!

Tagi: