Wakacyjne wyjazdy z MDK-iem do Parku Rozrywki w Julinku!

8 lipca, 2022

Park Rozrywki w Julinku: „Julinek – sztuka, rozrywka i dobra zabawa blisko natury!” – Sprawdziliśmy to!

5 i 7 lipca – wraz z podopiecznymi – odwiedziliśmy Park Rozrywki w Julinku, znajdujący się na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego.

Historia: Park Rozrywki w Julinku funkcjonuje na terenie dawnej bazy cyrkowej. Lata temu była ona miejscem, do którego zjeżdżali się artyści z całego świata, aby doskonalić sztukę cyrkową.

Obecnie jest jednym z największych tego typu atrakcji w Polsce i stanowi fragment dziedzictwa kulturowego.

Podczas pobytu nasi podopieczni mieli możliwość skorzystania z masy atrakcji, takich jak wesołe miasteczko, park linowy, ścianka wspinaczkowa i wiele więcej! Nad wszystkim czuwali przeszkoleni animatorzy parku oraz oczywiście nasza kadra MDK-owska. Wszyscy wrócili zadowoleni z wyjazdu. Bez wątpienia – na pewno jeszcze odwiedzimy Park Rozrywki w Julinku!

Tagi: , ,