fbpx

Ogólnopolski projekt „Przytulam, bo lubię” i konkurs plastyczny

12 kwietnia, 2017

„Przytulam, bo lubię”

Startuje ogólnopolski projekt inspirowany nowym serialem animowanym dla dzieci. Współorganizatorem w Makowie Mazowieckim jest Miejski Dom Kultury.

 

Fundamentem projektu”Przytulam, bo lubię” jest konkurs plastyczny kierowany do dzieci od 3 do 10 lat, zarówno uczestników indywidualnych, jak i grup zorganizowanych, np. z przedszkoli.
Projekt „Przytulam, bo lubię” powstał z prostego założenia wierzymy, że małe gesty i sowa odgrywają ogromna rolę w budowaniu i utrzymywaniu relacji z innymi ludźmi. I mamy świadomość tego, że w codziennej gonitwie te prosta prawdę powinniśmy przypominać. I powinniśmy jej uczyć nasze dzieci.
Niedźwiedzia inspiracja 
Inspiracja dla projektu „Przytulam, bo lubię”, jest premiera najnowszego polskiego serialu animowanego „Przytul mnie”, kierowanego do dzieci w wieku 4-6 lat. Jego bohaterami są Tata Miś i Mały Miś, którzy przezywają wiele zabawnych przygód.

 

Zakończeniem projektu będzie WIELKI FINAŁ,  w czasie którego ogłosimy laureatów konkursu, ale też zaprosimy Was na specjalne bezpłatne seanse wybranych odcinków serialu „Przytul mnie” i towarzyszące temu atrakcje.

 

Zapraszamy już dziś do udziału w konkursie !!!

Od 13 kwietnia do 10 maja 2017 czekamy na kreatywne prace plastyczne nawiązujące do tytułu akcji „Przytulam, bo lubię”.

REGULAMIN

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

Powrót
Skip to content