Magiczny koncert na Dzień Kobiet

10 marca, 2017

Wczorajszego wieczoru 9 marca widzowie, którzy wypełnili naszą salę widowiskową z pewnością mogli poczuć się jak w monumentalnym amfiteatrze usytuowanym pod gwieździstym niebem gdzieś pod lasem, nad jeziorem… Wszystko to za sprawą magicznego koncertu z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu Pani Małgorzaty Kulińskiej oraz Pana Mariusza Ruty – solistów Teatru Wielkiego i Teatru Muzycznego w Łodzi.

Zaproszeni przez Starostę Powiatowego oraz Burmistrza artyści wykonali kilkanaście utworów operetkowych i nie tylko…

Od wzruszających opowieści o miłości („Jakże mam Ci wytłumaczyć” z „Księżniczki Czardasza”, „Usta milczą, dusza śpiewa” z „Wesołej wdówki”) po niezapomniane przeboje, takie jak „Delilah” czy też „Besame mucho”.

Kto nie był niech żałuje!