IV TEATRALNY RYNEK

7 czerwca, 2022

„Zadanie publiczne pn. IV Teatralny Rynek dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego”.

#Mazowszepomaga, #programywspacia i #solidarnośćmazowiecka.

Teatralny Rynek to kilkudniowy, cykliczny festiwal teatrów ulicznych odbywający się na Rynku w Makowie Mazowieckim. W ramach festiwalu odbywaja sie spektakle i warsztaty dla szerokiego grona odbiorców (dzieci, młodzież, dorosli). Teatry plenerowe i artyści sa bardzo blisko widza – na wyciągniecie reki. Widzowie zapraszani są do aktywnego uczestnictwa w spektaklach, stajac sie ich częścia.

Informacje:
Miejsce – Rynek w Makowie Mazowieckim.
Plac w centrum miasta, podzielony drogą krajową na część południową i północną, z miejscami parkingowymi dla osób z niepełnosprawnościami (strona południowa – dwa miejsca, strona północna – dwa miejsca). Organizatorzy zapewniają toalety dla osób z niepełnosprawnościami (2 toalety po stronie północnej).

Osoby wyrażające chcęż uczestnictwa w wydarzeniach Teatralnego Rynku potrzebujące asysty, prosimy o zgłoszenie telefoniczne lub mailowe:
Stowarzyszenie Małe Księstwo Makowskie
tel. 513-841-082
e-mail: gniazdo@mkm.art.pl

Spektakle nie zawieraja efektów wizualnych i dżwiękowych wpływających na osoby wrażliwe.

Do pobrania: Teatralny Rynek – Przedprzewodnik

Plakat. IV teatralny rynek. 9-12 2022. Miejsce Rynek w Makowie Mazowieckim