CHCESZ PROWADZIĆ ZAJĘCIA W MDK? CZEKAMY NA TWOJĄ OFERTĘ!

8 sierpnia, 2023

Otwieramy nabór ofert na prowadzenie zajęć w MDK-u w sezonie 2023/24!

Jeśli jesteś osobą pełną kreatywnych pomysłów, masz doświadczenie w animacji, jesteś instruktorem lub po prostu pasjonujesz się jakąś dziedziną i chciałbyś ją przekazać innym – serdecznie zapraszamy do złożenia swojej oferty na prowadzenie zajęć w MDK-u!

Jesteśmy otwarci na propozycje z różnych dziedzin kultury, sztuki, edukacji, rozwoju osobistego i rekreacji. Niezależnie czy jesteś doświadczonym animatorem, instruktorem, czy z pasją prowadzisz swoje własne zajęcia – czekamy na Twoje pomysły!

Oferty prosimy przesyłać mailem na adres aw.mdkmakow@gmail.com
Termin składania ofert: 31.08.2023 r.

Formularz Oferty na prowadzenie zajęć w MDK – 2023/2024

Nabór Ofert. Na prowadzenie zajęć artystycznych, kultularnych i edukacyjnych w sezonie 2023/2024 w miejskim Domu Kultury. Termin składania ofert od 14 sierpnia do 31 sierpnia. Oferty prosimy przesyłaś na e-mail aw.mdkmakow@gmail.com. Formularz dośtępny na stronie mdkmakow.pl