fbpx

?Być kobietą?? w wykonaniu Zespołu Szmaragdy

16 marca, 2014

Szmaragdy zaśpiewały dla wszystkich makowskich kobiet. Koncert z okazji Dnia Kobiet odbył się w sobotnie popołudnie 8 marca w Miejskim Domu Kultury w Makowie. Zespół przedstawił program artystyczny zatytułowany ?Być kobietą?.

Przybyłe na występy panie powitał Włodzimierz Żegliński, który zaśpiewał dla nich popularny przebój ?Za zdrowie pań?. Potem wystąpiły bohaterki tego wieczoru ? członkinie zespołu Szmaragdy. W programie występów znalazły się znane piosenki o kobietach i inne przeboje, łącznie z obecnym hitem ?Bałkanica? zespołu Piersi. Były też tańce, pełne humoru wiersze i dużo dobrej zabawy, a na zakończenie obecni na sali panowie odśpiewali na stojąco dla wszystkich makowianek gromkie ?Sto lat?. Wszystkie panie otrzymały życzenia i wiosenne tulipany. Imprezę uświetnił smakowity tort przygotowany przez Martę Jankowską.

Program artystyczny przygotowany został pod kierunkiem Elżbiety Biragi kierowniczki zespołu Szmaragdy. Akompaniowali: na gitarze Włodzimierz Żegliński i grający na akordeonie Andrzej Kulpanowski.

Powrót
Skip to content