Wernisaż Wszystko przez dziadka – wystawa prac Aliny Melnickiej

29 września, 2021
„Świat jest piękny poza szufladą”, czyli prezentujemy lokalne talenty. Chcecie zobaczyć?
W sobotnie popołudnie zapraszamy do Galerii M w MDKu na wernisaż wystawy „Wszystko przez dziadka” autorstwa lokalnej twórczyni Aliny Melnickiej.
Tym razem to właśnie jej prace, do tej pory nigdzie publicznie nie prezentowane, zagoszczą w Galerii M i będzie można je oglądać do 23 października.
2.10.21 Galeria M 15:00
„Świat jest piękny poza szufladą to efekt naszego uczestnictwa w Zaprosiu Narodowego Centrum Kultury, którego celem jest uwolnienie i pokazanie twórczych prac mieszkańców naszego miasteczka i okolic. Wydobycie ich z czuleści szuflad i szufladek, ciemnych zakamarków i kącików, wyłonienie ich na “światło dzienne” by wypełniły przestrzeń Galerii M, która jest właśnie dla Was drodzy twórcy.
Odważcie się pokazać co Wam w duszy gra.
Plakat wernisażu, w tle widoczna praca malarska przedstawiająca portret kobiety. Z prawej strony informacje o dniu, godzinie i miejscu wernisażu.