fbpx

Zapraszamy mieszkańców Makowa do współpracy!

26 kwietnia, 2016

 

Z inicjatywą zaprojektuj Dom Kultury.bmpKontynuujemy realizację projektu „Z inicjatywą zaprojektuj Dom KulturyNarodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne.

„Oddajemy” kulturę w ręce społeczności lokalnej. Ten projekt to okazja do tworzenia kultury w Makowie przez jego mieszkańców bez względu na wiek. Wystarczy odrobina chęci, dobry pomysł, ktoś kto będzie wspierał i to co do tej pory wydawało się niemożliwe chociażby przez brak funduszy ma szanse na realizację. Nie zastanawiajcie się, ruszcie głową i do dzieła. Będziemy was wspierać.

Za nami spotkania z młodzieżą, lokalnymi organizacjami pozarządowymi, liderami i osobami z pasją działającymi w naszym małym miasteczku. Dziś do współpracy zapraszamy Seniorów niezwykle liczną i aktywną grupę w Makowie, a także wszystkich mieszkańców Makowa, którzy chcą by w naszym mieście się działo!

Zachęcamy również młodzież, która z pewnością ma nie jeden, a mnóstwo pomysłów, wasz głos jest dla nas ważny.
Drodzy rodzice do was szczególna prośba przyjdźcie i podzielcie się swoimi przemyśleniami, pomysłami, może to właśnie Wy zrealizujecie wspaniałą inicjatywę?

 SPOTKANIA DZIŚ W MDK 26.04.2016

Spotkanie dla Seniorów MDK godzina 14.00
Spotkanie dla społeczności lokalnej MDK 17.30

Powrót
Skip to content