Wyjazd na sztukę teatralną „Zemsta”

6 lutego, 2013

Wyjazd na sztukę teatralną „Zemsta”

Miejski Dom Kultury

w Makowie Mazowiecki

organizuje wyjazd do

Och Teatr

na sztukę teatralną

„ZEMSTA”

W spektaklu „Zemsta” rolą Rejenta swoje 40-lecie pracy artystycznej świętuje Wiktor Zborowski!

Zemsta to próba dokonania współczesnej interpretacji tej romantycznej komedii, opowiadająca o konflikcie między Cześnikiem a Rejentem, ale jednocześnie wykpiwająca nas samych i czasy, w których żyjemy. Spektakl w absolutnie brawurowej obsadzie, w reżyserii znanego z ironii specjalisty od Gombrowicza, Waldemara Śmigasiewicza, wystawiany z okazji obchodów roku Aleksandra Fredry.

Obsada: Cześnik, Maciej Raptusiewicz – Cezary Żak Rejent Milczek – Wiktor Zborowski Józef Papkin – Artur Barciś Klara Raptusiewiczówna – Zofia Zborowska Wacław Milczek – Michał Piela Dyndalski – Wojciech Pokora Podstolina, Hanna Czepiersińska – Viola Arlak Michał Kafar i Maciej Miętus – Adam Serowaniec, Otar Saralidze

Data: 2 październik 2013r.(środa)

Cena: 110,00 zł./wstęp i przejazd/

Wyjazd godz. 17.00