fbpx

Wycieczka do Oceanarium i Łazienek Królewskich

23 czerwca, 2015

plakat oceanariumWakacyjna wycieczka do Warszawy
Dzieci z Makowa zwiedziły wirtualne oceanarium prehistoryczne na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na ogromnych ekranach przypominających akwaria mogły podziwiać głębiny oceanów sprzed wielu milionów lat i żyjące tam stwory. Dzięki technologii 3D obrazy były niezwykle realistyczne, a pradawne morskie potwory mogły przestraszyć każdego. Tym bardziej, ze wszystkie zwierzęta odtworzone zostały w naturalnych rozmiarach. A niektóre z nich liczyły nawet 18 metrów. W podmorskich głębinach dzieci wędrowały razem z przewodnikiem, który prezentował historię oglądanych stworzeń. Była to więc nie tylko atrakcja, ale też żywa lekcja historii Ziemi.
Po zwiedzeniu oceanarium makowianie udali się do Łazienek, gdzie obejrzeli przyrodnicze ekspozycje w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa. Potem był czas na spacery po pięknym parku i na pamiątkowe zdjęcia.
Wycieczka do Warszawy odbyła się w środę 22 lipca  w ramach letniej akcji: „Aktywne wakacje”.

 

 

[BMo_scrollGallery id=139 sG_thumbPosition=bottom sG_images=1 duration=slow gallery_width=1024 gallery_height=768 thumbs_width=100 thumbs_height=100 sG_caption=1 sG_start=1 sG_loop=1 sG_loopThumbs=1 sG_clickable=1 sG_opacity=40 sG_area=200 sG_scrollSpeed=2 sG_autoScroll=0 sG_aS_stopOnOver=1 sG_diashowDelay=0 sG_followImages=1 sG_responsive=1 ]

Powrót
Skip to content