fbpx

Walentynkowa kolacja w Pazibrodzie

22 lutego, 2016

Zakochana para – Karolina Wróblewska i Andrzej Gawryś wylosowali romantyczną kolację w Gospodzie Pazibroda. Losowanie nagrody odbyło się podczas walentynkowego seansu filmowego w kinie „Mazowsze” w Makowie. Na kolację młodzi udali się w niedzielę 21 lutego. Gospoda przygotowała dla nich elegancko udekorowany stolik. Był śnieżnobiały obrus, świece i kwiaty. Karolina wybrała dla siebie pieczeń wołową w sosie grzybowym, a na deser szarlotkę na ciepło z lodami. Andrzej zdecydował się na polędwicę wołową z grilla i puchar lodów z owocami i śmietaną. Były też napoje i czerwone wino.

Byliśmy bardzo zaskoczeni, kiedy wylosowaliśmy tę nagrodę – mówili Karolina i Andrzej. – Dobrze, że bilety na film zarezerwowaliśmy sobie wcześniej, bo jak przyszliśmy do kina, to było tyle ludzi, że kolejka stała na zewnątrz. Mieliśmy duże szczęście do pani Małgosi, bo u niej rezerwowaliśmy bilety i potem to ona wylosowała dla nas nagrodę – dodali ze śmiechem.

Karolina i Andrzej są parą od trzech lat. Ona kończy studia, zaś Andrzej pracuje w Makowie. Sympatycznej parze życzymy wszystkiego dobrego.

[BMo_scrollLightboxGallery id=177 slG_vertical=0 duration=slow gallery_width=1024 gallery_height=768 thumbs_width=100 thumbs_height=100 slG_caption=1 slG_loopThumbs=1 slG_opacity=40 slG_area=200 slG_scrollSpeed=2 slG_autoScroll=0 slG_aS_stopOnOver=1 slG_responsive=1 slG_relType=’lightbox|_{id}_|’ slG_useLightbox=1 slG_lightbox_text=’image {current} of {total}’ slG_lightbox_opacity=85 slG_lightbox_slideshow=0 slG_lightbox_speed=2500 ]

Powrót
Skip to content