Teatr Dzieciom na Ferie.

26 stycznia, 2016

Zapraszamy na spektakle teatralne dla dzieci do Miejskiego Domu Kultury.

„Królowa Śniegu”.

Adaptacja jednej z najbardziej znanych baśni H.Ch. Andersena. „Lektura obowiązkowa” w okresie zimowym, pięknie ukazująca motyw przyjaźni. Wspaniałe przedstawienie teatralno-muzyczne, aktywizujące widzów do wspólnej zabawy. Barwne kostiumy oraz bogata scenografia w pełni oddają baśniową atmosferę i klimat spektaklu. Występują postacie: Królowa śniegu, Kaj, Gerda, Kruk, Królewicz, Wróżka, Rozbójnik, Renifer. Czas trwania: 40 minut.

„Bazyliszek”

Pełen humoru spektakl teatralny, oparty na znanej legendzie warszawskiej. Wojtuś, syn znanego płatnerza wbrew zakazowi ojca, idzie do kamienicy na Krzywym Kole i przepada bez wieści. Siostra Wojtusia postanawia go odszukać. Dzięki pomocy tajemniczego Alchemika poznaje sposób na pokonanie Bazyliszka, który tak naprawdę jest bardzo przyjazny.Spektakl uczy odpowiedzialności za bliskich. Przybliża dzieciom często zapomniane zawody, jak zdun, snycerz, bednarz, kołodziej. Przedstawienie interaktywne z pięknymi strojami, scenografią i muzyką. Czas trwania: 40 min.

Królowa śniegu 1 (Kopiowanie)

Ferie MDK