fbpx

Tak grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Makowie.

11 stycznia, 2016

07_CF_FB_24_final_wosp

Kochani mierzyliśmy wysoko, ale chyba nikt nie spodziewał się, że wzbijemy się na wyżyny pomocy, ofiarności i dbania o siebie nawzajem. Prawie 30 tysięcy zebrane przez wolontariuszy makowskiego Sztabu, to dla nas rekord i wspaniała niespodzianka. Kochani jesteście wielcy.
24.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrał w Makowie 10 stycznia, na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Dla największej akcji charytatywnej na świecie w naszym Sztabie kwestowało 62 wolontariuszy z Makowa, Krasińca, Szelkowa, Chodkowa , Krasnosielca i Jaciążka. To właśnie oni mimo mrozu z gorącym sercem, uśmiechem i życzliwością spacerowali przez cały dzień z puszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W ten wyjątkowy dzień nie zabrakło atrakcji w siedzibie makowskiego Sztabu w Miejskim Domu Kultury. Do swojego Balonowego świata zaprosił wszystkich Patryk Osiński wyczarowując z balonów kolorowe różności. Hitem licytacji była koszulka Roberta Lewandowskiego z autografem. Na scenie zaprezentowały się utalentowane wokalistki Patrycja Rogalska, Michalina Mosakowska, Olga Przybysz  i odnosząca już sukcesy Sylwia Przybysz. Taneczny pokaz grup Wow, Dobra Paka, Boom Kids, Żaden Problem, Boom i Gang to niesamowita dawka energii od Studia Tańca Swag. Wieczorny koncert zespołu z Goworowa Strefa 51 i osobliwego duetu Kacper Nowicki, Szymon Żmijewski zakończył 24. Finał WOŚP w Makowie, a w niebo wzleciały lampiony-życzenia i moc serdeczności od naszych wspaniałych wolontariuszy.
Kochani wielkie dzięki, że byliście z nami, daliście dowód, że nie jest nam obcy los polskich dzieciaków  i seniorów.
Z całego serca dziękujemy również tym, którzy wsparli nas w przygotowaniach do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Samopomoc Chłopska-Roman Grabowski, Piekarnia Emilia-Marek Dobrzyński, Gospoda Pazibroda, Hurtownia Gut-Mix-Marcin Gutowski, Jol-Met, Salon Play, Market budowlany Mrówka, Net-Bis, Stowarzyszenie diabetyków, Auto-Hit, Biuro System, Angelika Leszczyńska, Marek Dzik, Zespół Szkół nr 2, Pizzeria Santorini, Marcin Bryl, Księgarnia Bajka, Nasza Fontanna, Koło Wędkarskie nr 36 Maków Mazowiecki, Alina Melnicka, Cukiernia Pimuz-Piotr i Urszula Zygmunt, Natalia i Łukasz Mrugalscy.
Za współpracę wielkie dzięki dla Policji, Banku PKO SA, mediów.

Serdeczności, dbajcie o siebie i innych !!!

[BMo_scrollLightboxGallery id=157 slG_vertical=0 duration=slow gallery_width=1024 gallery_height=768 thumbs_width=100 thumbs_height=100 slG_caption=1 slG_loopThumbs=1 slG_opacity=40 slG_area=200 slG_scrollSpeed=2 slG_autoScroll=0 slG_aS_stopOnOver=1 slG_responsive=1 slG_relType=’lightbox|_{id}_|’ slG_useLightbox=1 slG_lightbox_text=’image {current} of {total}’ slG_lightbox_opacity=85 slG_lightbox_slideshow=0 slG_lightbox_speed=2500 ]

Powrót
Skip to content