fbpx

Tak grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Makowie. Dziękujemy !

19 stycznia, 2017

15965736_1193213737441613_356134709585672045_n

 

25.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrał w Makowie 15 stycznia dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Dla największej akcji charytatywnej na świecie w naszym Sztabie kwestowało 80 wolontariuszy z Makowa, Jaciążka, Krasińca, Krasnosielca, Płoniaw, Rzewnia i Szelkowa. To właśnie oni mimo mroźnej pogody z uśmiechem i życzliwością spacerowali przez cały dzień z puszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Nie zabrakło atrakcji artystycznych w siedzibie makowskiego Sztabu w Miejskim Domu Kultury. Rozpoczęła Miejska Orkiestra Dęta swoim koncertem Orkiestra dla Orkiestry. Następnie na scenie pojawiły się dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Makowie Mazowieckim z Jasełkami, grupa Taneczna Fantazja i energetyczne Studio Tańca SWAG. Po nich na scenie pojawił się znany makowianom Włodzimierz Żegliński z recitalem znanych i lubianych piosenek. Wystąpiły również utalentowane wokalistki Marysia Pawelczyk, Michalina Mosakowska i Patrycja Rogalska. Nie zabrakło tez koncertów, z repertuarem rozrywkowym wystąpił zespół KASTA, a wieczorową porą gościliśmy zespół z Kadzidła Blue Veins i nasz lokalny Carol Markowsky, który zgromadził w sali sporą grupę fanów.

Z całego serca dziękujemy tym, którzy wsparli nas w przygotowaniach do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: Renata i Grzegorz Bednarowscy, Piekarnia Emilia Marek Dobrzyński, Joanna i Włodzimierz Chrzanowscy Gospoda Pazibroda, Hurtownia Gut-Mix Marcin Gutowski, Cukiernia Pimuz Piotr i Urszula Zygmunt, Makowski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Agencja Ochrony Osób i Mienia BRYMA Security, Rafał i Marta Modzelewscy, Ewelina Bryl, Stowarzyszenie diabetyków, Karolina Piątek. Za współpracę wielkie dzięki dla Policji, Banku PKO SA, mediów.

Wielkie Dzięki ! 

[BMo_scrollLightboxGallery id=227 slG_vertical=0 duration=slow gallery_width=1024 gallery_height=768 thumbs_width=100 thumbs_height=100 slG_caption=1 slG_loopThumbs=1 slG_opacity=40 slG_area=200 slG_scrollSpeed=2 slG_autoScroll=0 slG_aS_stopOnOver=1 slG_responsive=1 slG_relType=’lightbox|_{id}_|’ slG_useLightbox=1 slG_lightbox_text=’image {current} of {total}’ slG_lightbox_opacity=85 slG_lightbox_slideshow=0 slG_lightbox_speed=2500 ]

Powrót
Skip to content