Program Domy Kultury + Inicjatywy lokalne 2016.

15 lutego, 2016

„Z INICJATYWĄ ZAPROJEKTUJ DOM KULTURY”
MDK w Makowie Mazowieckim został beneficjantem prestiżowego programu Dom Kultury +.
Program Dom Kultury+, którego organizatorem jest Narodowe Centrum Kultury, realizowany jest zgodnie z założeniami Paktu dla Kultury. Celem działań podejmowanych w ramach programu jest poszerzenie dostępu do kultury, stworzenie warunków sprzyjających rozwojowi współpracy, komunikacji, pobudzenie aktywności obywatelskiej w przestrzeni kultury, wykreowanie warunków sprzyjających nowoczesnej edukacji kulturalnej i artystycznej.
W ramach programu DOM KULTURY+ złożono 126 wniosków. Wyłoniono 50 beneficjentów, którzy otrzymają dofinansowanie na realizację zadania, w tym Miejski Dom Kultury w Makowie Mazowieckim. Koordynatorem projektu jest Katarzyna Wojnarowska.

domy +