fbpx

Jak nie czytam, jak czytam!

13 czerwca, 2016

Często słyszymy, że czytelnictwo wśród młodzieży stale maleje. Uczniowie wszystkich makowskich szkół udowodnili dziś, że to nie prawda!

Kompleks sportowy przy Zespole Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim wypełnił się dziś setkami młodych czytelników, którzy zgromadzili się w ramach ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam” organizowanej przez redakcję miesięcznika „Biblioteka w szkole”.

Mimo ataku deszczu happening uważamy za udany. Szkoda tylko, że nie udało się wzbić w powietrze dronem w celu wykonania zdjęć z lotu ptaka… Na szczęście fotorelację z góry umożliwiła nam makowska straż pożarna, udostępniając w tym celu wóz strażacki z wysięgnikiem.

[BMo_scrollLightboxGallery id=215 slG_vertical=0 duration=slow gallery_width=1024 gallery_height=768 thumbs_width=100 thumbs_height=100 slG_caption=1 slG_loopThumbs=1 slG_opacity=40 slG_area=200 slG_scrollSpeed=2 slG_autoScroll=0 slG_aS_stopOnOver=1 slG_responsive=1 slG_relType=’lightbox|_{id}_|’ slG_useLightbox=1 slG_lightbox_text=’image {current} of {total}’ slG_lightbox_opacity=85 slG_lightbox_slideshow=0 slG_lightbox_speed=2500 ]

Powrót
Skip to content