fbpx

Filmowe Walentynki

10 lutego, 2015

walentynki-page-0

Katarzyna Pogorzelska i Kamil Bobiński wylosowali romantyczną kolację przy świecach w Gospodzie Pazibroda. Losowanie nagrody odbyło się podczas walentynkowego seansu filmowego w kinie „Mazowsze” w Makowie.
W sobotę 14 lutego kino „Mazowsze” zaprosiło wszystkich zakochanych (i oczywiście innych widzów) na wieczór walentynkowy z filmem „50 twarzy Greya”. Niespodzianką wieczoru było losowanie nagrody – kolacji dla dwojga w Gospodzie Pazibroda, ufundowanej przez właścicieli lokalu. Frekwencja na dwóch sobotnich seansach była rekordowa. Sala kinowa wypełniona była po brzegi, dostawiano nawet krzesełka.
– Wyświetlaliśmy film w dniu premiery, jako jedyne kino w naszym regionie – mówiła Małgorzata Karolak, odpowiadająca za repertuar makowskiego kina. – Przyjechali więc ludzie z całej okolicy, byli nawet z Przasnysza i Ostrołęki. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo nie spodziewaliśmy się aż takiej frekwencji. Każda para wchodząca na salę mogła wypełnić kupon konkursowy i wziąć udział w naszym losowaniu.
Zwycięzcami walentynkowego konkursu zostali Katarzyna Pogorzelska i Kamil Bobiński. Młodzi ludzie byli bardzo zaskoczeni tą wygraną, ale też zadowoleni, że spędzą miły wieczór ze sobą. Kolacja odbędzie się we wtorek 17 lutego. Jak zapewniła Joanna Chrzanowska współwłaścicielka „Pazibrody”, sympatyczna para będzie mogła również wziąć udział w zabawie organizowanej przez gospodę na zakończenie karnawału.
Serdeczne podziękowania dla  państwa Chrzanowskich za uatrakcyjnienie walentynkowego wieczoru filmowego.
(olk)

 

 

 

[BMo_scrollGallery id=118 sG_thumbPosition=bottom sG_images=1 duration=slow gallery_width=1024 gallery_height=768 thumbs_width=100 thumbs_height=100 sG_caption=1 sG_start=1 sG_loop=1 sG_loopThumbs=1 sG_clickable=1 sG_opacity=40 sG_area=200 sG_scrollSpeed=2 sG_autoScroll=0 sG_aS_stopOnOver=1 sG_diashowDelay=0 sG_followImages=1 sG_responsive=1 ]

Powrót
Skip to content