ANKIETA – Dom Kultury+

6 maja, 2016

Z INICJATYWĄ ZAPROJEKTUJ DOM KULTURY

Z inicjatywą zaprojektuj Dom Kultury” to projekt realizowany przez Miejski Dom Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2016 Narodowego Centrum Kultury.

Nasz cel to poznanie nowych możliwości współpracy z mieszkańcami, odkrywanie i pobudzanie ich aktywności społecznej poprzez działania animacyjne.

Pierwszy etap badawczy już na finiszu. Za nami spotkania i rozmowy z młodzieżą, organizacjami pozarządowymi, lokalnymi działaczami, seniorami, mieszkańcami naszego miasteczka, które były okazją do podzielenia się swoimi potrzebami, oczekiwaniami, wyobrażeniami oraz pomysłami na wydarzenia kulturalne w Makowie. Do tego dołączamy jeszcze ankietę, dla tych którzy nie mogli, bądź nie mieli okazji być na spotkaniach. Informacje uzyskane dzięki niej pozwolą na przygotowanie i poszerzenie oferty działań z zakresu kultury.

Ważna do 03 czerwca 2016 r.

Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie to tylko chwila, o którą was bardzo prosimy.

Kolejny etap to ogłoszony przez nas konkurs na inicjatywy lokalne czyli wasze pomysły, wspólna realizacja. Zapraszamy do współpracy.

Z inicjatywą zaprojektuj Dom Kultury.bmp