2 Gala Taneczna

16 marca, 2015

GALA PLAKAT_PRINTA3-page-0Święto pasjonatów tańca. W czwartkowy wieczór, 19 marca, Miejski Dom Kultury zawładnęli tancerze z Makowa Mazowieckiego, Pułtuska, Nasielska i Winnicy. Sala widowiskowa wypełniona była po brzegi ich sympatykami, niesamowita atmosfera udzielała się wszystkim. Makowska scena zamieniła się w prawdziwy parkiet, gdzie zaprezentowano różnorodne style taneczne. Podziwiano grupę tańca klasycznego z elementami baletu, formację mażoretek „Fantazja”- obie z Makowa Mazowieckiego trenujące w Miejskim Domu Kultury pod kierunkiem pani Żanety Śliwoskiej, parę tańca towarzyskiego – Maję Tomaszewską i Pawła Postka, formacje oraz solistów hip hop, street dance ze szkoły tańca SWAG Olgi Nitkowskiej. Maków reprezentowali soliści Maja Majkowska, Oliwia Dobosz, Kasia Majkowska, Kuba Poniatowski oraz formacje BOOM, WOW i GANG. Wszyscy uczestnicy otrzymali gromkie brawa od publiczności. Kolejna gala za rok.

'/>