Makowiana na XII Festiwalu Zespołów Kabaretowych Seniorów ESKA

8 maja, 2017

Jedenaście zespołów, dwóch solistów i dwa duety z Mazowsza i Podlasia zaprezentowały na sokołowskiej scenie zarówno popularne jak i autorskie przedstawienia i piosenki kabaretowe. Festiwal pełen humoru odbył się po raz dwunasty w Sokołowskim Ośrodku Kultury.

Festiwal Zespołów Kabaretowych Seniorów jest przede wszystkim okazją do doskonałej zabawy.  A wbrew pozorom, seniorzy potrafią się bawić jak nikt inny! Kabaretowa forma twórczości artystycznej dostarcza im ogromną radość, daje satysfakcję z pracy twórczej, dowartościowuje,a w oczach odbiorcy budzi podziw i uznanie.

Klub Seniora Makowianka również wystąpił w Sokołowie Podlaskim z programem „Jest okazja” o zabawnej tematyce jak zdobyć mężczyznę?

Atrakcją dodatkową był występ Grupy Teatralnej z Wrocławia. W tym roku gościem specjalnym był Babski Kabaret, który zaprezentował spektakl pod tytułem ?Old Spice Girls? Lidia Stanisławska, Barbara Wrzesińska i Emilia Krakowska. Motywem przewodnim wszystkich występów był „radosny wiek seniora”.