Recital Pani Marianny Jastrzębowskiej

1 października, 2014

Makow Jastrzebowska-page-0W niedzielę 5 października 2014 odbył się w Miejskim Domu Kultury recital Marianny Jastrzębowskiej.   Sama  przygotowała cały program, zaś dekorację sceny wykonała Izabela Szacherska. Do udziału w koncercie zaprosiła Włodzimierza Żeglińskiego z żoną, Pawła Bonisławskiego i parę tańca towarzyskiego, Karolinę Bojarską i Pawła Postka. Razem stworzyli niezapomniane widowisko, które przyciągnęło do domu kultury całe tłumy mieszkańców miasta i innych gości.
W programie występów znalazły się francuskie piosenki z repertuary Edith Piaf, znane szlagiery filmowe takie jak „Za nami miłość” z filmu „Ojciec Chrzestny” i walc z filmu „Noce i dnie” oraz wiele innych. Piosenki ilustrowany były pokazami slajdów i tańcem. A na zakończenie czekał na wszystkich tort i szampan.
Koncertowi towarzyszył wernisaż wystawy malarstwa Anny Siekierko, malarki-amatorki z Wysokiego Mazowieckiego.