OFERTA DLA SPRZEDAWCÓW NA DNI MAKOWA 2018

10 maja, 2018

Urząd Miejski w Makowie Mazowieckim informuje, że w czasie obchodów Dni Makowa, czyli 16 i 17 czerwca, będzie można udostępniać urządzenia rekreacyjno – rozrywkowe oraz sprzedawać piwo na zasadzie wyłączności. Święto Miasta odbywać się będzie w Parku Sapera i tam też, w wyznaczonych miejscach umieszczone zostanie Wesołe Miasteczko oraz stoiska z piwem. Oferty wraz z proponowaną ceną za wyłączność można składać do 29 maja do godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim osobiście lub listownie (liczy się data wpływu).

Urząd Miejski w Makowie Mazowieckim informuje również, że w czasie obchodów Dni Makowa będzie można rozstawić pawilony handlowe w Parku Sapera. Wszystkich zainteresowanych ustawieniem stoisk handlowych (oprócz urządzeń rekreacyjno – rozrywkowych i stoisk z piwem) prosimy o zgłaszanie ofert do 29 maja osobiście, listownie lub mailowo, na adres: alicja.prejs@makowmazowiecki.pl

Opłata za stoisko wystawiennicze 3m x 3m wynosi 123 zł/ dzień, natomiast opłata za stanowisko gastronomiczne wynosi 246 zł/ dzień. Jednocześnie informujemy, iż na podstawie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach zobowiązuje się osoby prowadzące działalność handlowo – gastronomiczną podczas trwania obchodów Dni Makowa do utrzymania czystości wokół stoiska i posiadania koszy na odpady.

Konkurs_ofert_pod_wylacznosc_-_sprzedaz_piwa

Konkurs_ofert_pod_wylacznosc_-_urzadzenia_rekreacyjno_-_rozrywkowe