Dary Ziemi Makowskiej

18 grudnia, 2014

Sesję zimową Makowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył w dniu 12 grudnia 2014 r. promocją przygotowanej przez słuchaczy książki „DARY ZIEMI MAKOWSKIEJ”.

Projekt zrealizowano wg pomysłu i pod redakcją mgr Wandy Pawłowskiej
Udział w projekcie wzięli słuchacze Makowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Koordynator projektu – Bożena Pawłowska, dyrektor MDK

Współpraca:
Roman Jankowski – nadleśniczy Nadleśnictwa Pułtusk
Adam Gadomski – specjalista do spraw ochrony ppoż i edukacji w Nadleśnictwie Pułtusk
Tadeusz Marciniak – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej
Małgorzata Bielawska – specjalista do spraw wiejskiego gospodarstwa domowego i agroturystyki MODR Warszawa

Konsultacja specjalistyczna:
mgr rehabilitacji – Aleksandra M. Olbryś
mgr biologii – Urszula Zaradkiewicz
mgr farmacji – Dorota Stolarczyk
Przygotowanie do druku i zdjęcia: Katarzyna Olzacka

Wykorzystano zdjęcia z konkursu „Las oczami dziecka – moje ulubione drzewo” realizowanego przez Nadleśnictwo Pułtusk, 2013 r.
Wyrażamy niezmierną wdzięczność naszym sponsorom, bo tylko dzięki Ich wsparciu duchowemu i finansowemu mogliśmy wydać tę książkę.
Nadleśnictwo Pułtusk Gmina Szelków Gospodarstwo Agroturystyczne „Łazowianka” w Łazach Gospodarstwo Agroturystyczne z hodowlą koni w Makowicy

Dofinansowani-a-na-fotowoltaie-wfosigw”Publikacja książki pt. DARY ZIEMI MAKOWSKIEJ dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 6.600,00 zł”

ISBN 978-83-912149-7-4

Półtoraroczne działanie podsumowano konferencją, na której wygłoszono trzy referaty: z dendrologii, sylwoterapii i właściwości leczniczych drzew i krzewów. Po uroczystości, która została przygotowana przez Miejski Dom Kultury, słuchacze MUTW umieścili tabliczkę pamiątkową na najbardziej okazałym dębie w Parku Pamięci Narodowej nadając mu nazwę DĄB SENIOR.

MAKOWSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU

MIEJSKI DOM KULTURY